17 Ağustos 2018 Cuma

ISPARTA MESLEK YÜKSEKOKULU EMEKTARLARINI UNUTMADI

21 Haziran 2017 Çarşamba 17:31 tarihinde eklendi | 1055 defa okundu

Isparta Meslek Yüksekokulu’nun akademik ve idari personeli geçtiğimiz günlerde düzenlenen anlamlı bir iftar yemeğinde bir araya geldi.

Eski ve yeni bütün personelin aileleriyle birlikte katıldıkları iftar yemeğinde hem beraber olma ve kaynaşma şuuru yaşandı, hem de Isparta Meslek Yüksekokulu’ndan başka birimlere geçen  4 akademisyen ile emekli olarak ayrılan 1 teknik personele teşekkür  belgeleri ve  hediyeleri sunuldu. 

Geçtiğimiz yıllarda bu okulda akademik personel olarak görev yaparken Yardımcı doçent olarak başka birimlere geçen öğretim üyeleri Gülay Bulgan, Pınar Göktaş, Vahit Yiğit ve Ümmuhan Kaygısız’a okulun akademik hayatına ve çeşitli bölümlerin eğitim öğretim dünyasına verdikleri katkılar için teşekkür edildi. Uzun yıllar teknik personel olarak Isparta Meslek Yüksekokulu’nda görev yaptıktan sonra geçtiğimiz günlerde emekli olan İbrahim Gönendi’ye de  hem  verdiği değerli hizmetler için teşekkür edildi, hem de iş arkadaşlarının hediyesi  takdim edildi.

Isparta Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Mehmet Aktel yaptığı konuşmada bütün personelin iştirak ettiği bu iftar yemeğinde sergilenen birlikteliğin önemini vurgulayarak “Akademik veya idari çeşitli görevlerde bulunarak bu okula değerli katkılar sağlayan 4 kıymetli hocamızı ve 1 teknisyen arkadaşımızı bu vesileyle hatırlamış ve en azından onlara olan teşekkür borcumuzu yerine getirmiş oluyoruz” dedi. Aktel, onlara bundan sonraki hayatlarında başarı ve mutluluk dileklerinde bulunurken, katılımları sayesinde ramazanın bereket ve sevincini birlikte yaşamaya vesile olan bütün personele ve ailelerine de teşekkür etti.  

IMYO SOSYAL TESİSLER

 

ÜNİVERSİTE FM

ÜNİVERSİTE TV